Vienkoču saimnieces šūtās lietas

Cepuru nēsāšana nav saistīta tikai ar praktisku nepieciešamību, ko rada silts, vai auksts laiks. Tās ir arī stila elements, kas palīdz cilvēkiem izpaust gaumi un parādīt savu personību. Naģene tam ir ļoti laba izvēle.
👉 Vēlies arī sev tādu - raksti 📧
👉 Ir radušies jautājumi par izmēriem, krāsām, audumiem vai izgatavošanas laiku - raksti 📧 - sarunāsim.
👉 Gatavās, uzreiz pieejamās cepures vari aplūkot un pielaikot Vienkoču mazajā bodītē. Raksti 📧, ja vēlies noskaidrot, kas ir pieejams.

   

 

 

Domājot par vides resursu saudzēšanu, iepērkot ikdienas produktus, pati ļoti reti iegādājos iepirkumu maisus (nu, ja vien aizmāršība nav ņēmusi virsroku) - lietoju daudzreiz izmantojamos maisus. Iesaku arī citiem un piedāvāju savas šūtās ķeselītes. Šujot tās, ne reti izvēlos dot otro dzīvi reiz jau kaut kādā veidā pielietotiem audumiem. Piemēram, manā darbnīcā vairāki forši galda celiņi ir pārtapuši košās ķeselēs. Saskaņoju toņus, piemeklēju saderīgus materiālu  un šuju jaunas lietas.

Meklē ko īpašu dodoties raudzībās?

Lūk, radu unikālas mīkstās rotaļlietas, kuras iespējams arī personalizēt ar ar roku izšūtu bērna vārdiņu uz kabatiņas.

Lielās mīļmantiņas tiek izgatavotas pēc pasūtījuma 20 darba dienu laikā ar iespēju saskaņot materiālu toni un rakstu, ja nav pieejams uz vietas mūsu Vienkoču mazajā bodītē.

Ja vēlies pasūtīt vai uzzināt ko vairāk, raksti vēstuli uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. vai ziņu WhatsApp 26457826. Lielās mantas cena, atkarībā no sarežģītības, vidēji ir 20-40 eur.

Saņemšanas un piegādes iespējas:

1) saņem uz vietas Vienkoču parkā bez maksas;
2) piegāde uz Tev ērtāko Omniva vai DPD pakomātu + 4 eur;
3) Līgatnes pilsētas un pagasta iedzīvotājiem bezmaksas piegāde līdz mājām pasūtījumiem virs 25 euro.

 

Parks Tviterī

Ieskaties

Pieslēgties