Piknika vietas

Papildus Vienkoču parka apskatei, ir iespēja izmantot piknika vietas, kas atrodas parka teritorijā. Tās ir aprīkotas ar galdu, soliem, ugunskura vietu un miskasti. Pie mums ir pieejamas vairākas vietas piknikam, atkarībā no cilvēku skaita un noskaņas.


   

Maksa par piknika vietas izmantošanu (nepieciešams iepriekš rezervēt) - aprīkota ar galdu, soliem, ugunskura vietu un miskasti.

Parka darba laikā 15 eur (5 h). Grupām virs 15 personām 1 eur no personas. Pēc darba laika 10 eur/h.

- ģimenēm līdz 5 cilvēkiem - bez maksas.

- Malkas maiss ar sagatavotu iekuru komplektu – 15 eur. Ugunskura iekurināšana pēc iepriekšējas vienošanās.

- Telts noma: lielā, zvaigznes, 50 m2 – 35 eur; mazā 3x3 m – 15 eur (pieejamas 3 gab.) Telšu izmantošana ir iepriekš jāpiesaka.

- par atsevišķu samaksu ir pieejams arī grils, iesmi, ogles, statīvs un katls ugunskuram (ar vāku un kausu).

Tālrunis rezervācijai: +371 29329065 (parka darba laikā no 10:00-18:00).


Lietainā vai vējainā laikā Jūsu piknikam varam piedāvāt tipī telti - vigvamu ar soliem visapkārt pa perimetru un ugunskura vietu telts iekšpusē. Ērti būs ap 15 personu lielai kompānij, bet satilpt var pat 25 personas. Par pieejamību un izmaksām iespējams noskaidrot zvanot uz parka informācijas tālruni. Par atsevišķu samaksu ir pieejams arī grils, iesmi, ogles, katls ugunskuram (ar vāku un kausu), malka ar starteri (skaidas+skali).

Mazais, omulīgais namiņš pēc nelielas pauzes atkal ir pieejams Jūsu svinībām!

Atzīmē savus svētkus Vienkočos un pēc pastaigas pa mūsu takām svaigā gaisā, izbaudot dabas burvību, piedāvājam līdzpaņemto cienastiņu baudīt siltā namiņā. Ideāli piemērots drēgnajā laikā. Namiņā ērti būs līdz 20 personu lielām kompānijām. Tas ir aprīkots ar galdu, soliem, elektrības rozetēm, miskati un uz senlaiku ķemertiņu būs jādodas pa taciņu turpat blakus namiņam - tā teikt: "Viss kā laukos!"

Par atsevišķu samaksu ir pieejams arī grils, iesmi, ogles, katls ugunskuram (ar vāku un kausu), malka ar starteri (skaidas+skali).

Lai rezervētu vai noskaidrotu par citām parka piedāvātajām iespējām zvani 29329065.

Pēc kārtīgas pastaigas kādā no Vienkoču parka piknika/atpūtas vietām par Jūsu vēderu labsajūtu parūpēsies mūsu sadarbības partneri ēdināšanas nozarē:

- Kafejnīca "Melturi". Tālrunis 29414302

- Sia "Lustīgie Meistari" (www.garditev.lv). Tālrunis 29158821

- Krodziņš Vilhelmīnes dzirnavas. Tālrunis 27551311

- Restorāns 1815. Tālrunis 27222555

Zvani - izstāsti savas vēlmes, vienojies un baudi pie mums! Karsta zupiņa, otrais ēdiens vai uzkodas... mmm... !


Vēlies nesteidzīgi būt kopā ar tuvajiem, uzklausīt stāstus un piedzīvot spilgtākās vasaras sezonas garšas mūsu reģionā? Vari pie mums organizēt vienas dienas restorānu ar izmeklētu ēdienkarti sadarbībā ar restorānu Pavāru māja Līgatnē, kas nupat saņēma Michelin zaļo zvaigzni 2024 par izcilu pavārmākslu un ilgstpējīgu saimniekošanu. Pavāru mājas profesionālā komanda parūpēsies, lai jūs varat pilnībā nodoties un bez raizēm izbaudīt savu īpašo piedzīvojumu.

 

Parks Tviterī

Ieskaties

Pieslēgties