Ekskursijas

Anfabrikas-maketsEkskursija pa Vienkoču parku vai Kokamatniecības muzeju zinoša gida pavadībā padarīs šīs vietas apskati pilnvērtīgāku. Tā būs iespēja uzzināt daudz jauna par kokamatniecību, vienkočiem, Gaujas Nacionālā parka dabu, zaļo domāšanu un Līgatnes apkārtnes vēsturi. Šī būs Jūsu iespēja ielūkoties vietās, kas ne vienmēr apmeklētājiem ikdienā ir pieejamas.

Izmaksas gida stāstījumam skatīt cenu sadaļā.

Pēc pastaigas iespējams izmantot piknika vietu un kādu no mūsu sadarbības partneru ēdināšanas piedāvājumiem. Kā arī pašam pagatavot kādu suvenīru Dabas rotu darbnīcā vai Kokamatniecības muzejā.

Pakalpojumu nepieciešams iepriekš pieteikt pa tālr.: +371 29329065 (parka darba laikā no 10:00-18:00)!
Informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


 

Projekta "Latvijas Skolas soma" apstiprināta izglītojoša nodarbība, kurā skolēni iepazīsies ar Kokamatniecības muzeja tapšanas vēsturi, tā ekspozīciju un kokamatniecības aroda specifiku. Skolēni varēs iepazīties ar kokamatniecības attīstību Latvijā no akmens un dzelzs laikmeta līdz mūsdienām, kā arī redzēt kā dažādās iekārtas darbojas dzīvē.

Muzejs ir iekārtots kā vēsturiska darbnīca, kur liela daļa instrumentu ir demonstrēšanas kārtībā. Muzeja ekspozīcijā ir redzami tādi kokamatniecības darbarīki kā transmisija, petrolejas un dīzeļa motori, lentzāģis, ripzāģis, ēveles, frēzes, virpas, tecīlas un instrumenti asināšanai, urbji, cirvji u.c.

Muzejs atrodas Vienkoču parkā un parks kalpo kā muzeja ārvides ekspozīcija, kur var iepazīties ne tikai ar kokamatniecību, bet arī ar apkārtnes vēsturi un dabu.

Nodarbības noslēgumā skolēni, izmantojot dažādus kokamatniecības instrumentus, gūs iemaņas kokapstrādē, gatavojot savu seno rotaļlietu/mūzikas instrumentu – dūceni. Kā arī uzzinās, cik daudzos dažādos nosaukumos to dēvē un no kāda materiāla tas darināts senatnē.

Pakalpojumu nepieciešams iepriekš pieteikt! Zvani vai raksti un noskaidro brīvos datumus un visas iespējas: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai pa tālr.: 29329065

 

„Meža mātes stāsti" ir speciāla ekskursijas programma bērniem līdz 7 gadiem.

"...uzzināsim par Latvijas dabu un mežu, minēsim mīklas, iepazīsimies ar latviešu pasaku varoņiem, satiksim Vienkoču parka rūķi, vērosim un pētīsim..."

Programmas cena: 30 Eur + ieejas biļetes. Pakalpojumu nepieciešams iepriekš pieteikt!

Papildus informācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. tālr.: 29329065

Pēc pastaigas iespējams izmantot piknika vietu un kādu no mūsu sadarbības partneru ēdināšanas piedāvājumiem.

Meza maate pie klabekla Meza mate 1 Meza mate 2

Izzinoša parka apskate dabas pētnieka lomā ar meklēšanas uzdevumiem "Meža mātes dārgumi".

Misija - iejusties dabas aģenta lomā.

Mērķis - atrast un paveikt 10 uzdevumus, lai varētu atkodēt dārgumu lādes atslēgu.

Vienā meklētāju komandā vēlamais dalībnieku skaits ir līdz 15 bērniem. Katrai komandai līdzi jādodas vismaz vienam pieaugušajam. Kopējais laiks ne mazāk kā 1h 30min. Lielākas grupas dalam un otra daļa meklēšanu uzsāk ar aptuveni 30 minūšu nobīdi.

Mērķauditorija - bērni no 6-10 gadi, bet tik pat labi šī aktivitāte būs piemērota arī individuālām ģimenēm ar bērniem.

Pakalpojumu nepieciešams iepriekš pieteikt! Zvani vai raksti un noskaidro brīvos datumus un visas iespējas: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr.: 29329065

Pēc dārgumu lādes atvēršanas iespējams izmantot piknika vietu un kādu no mūsu piedāvātajām radošajām darbnīcām.

Dargumu lade 1 Dargumu lade 2 

Parks Tviterī

Ieskaties

Pieslēgties