Radošās darbnīcas / nodarbības

Vai vēlies sajust tikko grebta koka smaržu? Varbūt vēlies kaut ko uzzināt par zaļā koka apstrādi un nepieciešamajiem instrumentiem? Vai arī iemācīties un gūt iemaņas koka karotes grebšanā?

Lūk, Tev ir lieliska iespēja pieteikties uz praktisku darbošanos pie mūsu meistara Riharda. Jūnijā esam ieplānojuši 2 dienas, kad vari šo piedzīvot. Izvēlies sev ērtāko datumu un piesakies.

⇒ Ja Tevi pašu šāda darbošanās neinteresē, bet zini, kādu, kam šis piedzīvojums noderētu - noformēsim šo piedāvājumu dāvanu kartē. Piesakies, jo vietu skaits ir ierobežots.

⇒ Varbūt Tev jau ir desmit draugu kompānija (vai kolektīvs) - piesakies jebkurā citā datumā.

Vienā grupā 10 personas.

Vecums: sākot no 16 gadiem.

Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Meistarklasi vadīs Vienkoču saimnieks, muzeja veidotājs, LAK Dabiska koka apstrādes meistars, Dr.sc.ing. Rihards Vidzickis.

Datumi:
8. jūnijs 2024. (sestdiena) - pieteikšanās līdz 18.maijam.
14. jūnijs 2024. (piektdiena) - pieteikšanās līdz 24.maijam

Plānotais laiks: ierašanās no 9:30-10:00; došanās mājup ap 20:00.

Izmaksas vienai personai 110 eur (iekļauts: kafijas pauze, pusdienas, vakariņas, kokmateriāls un instrumenti darbam, Vienkoču parka apmeklējums).

Pieteikšanās un cita informācija rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   

Parks Tviterī

Ieskaties

Pieslēgties