Sadarbības partneri
Northmen ģilde apvieno vienus no labākajiem Ziemeļeiropas kalējiem, galdniekiem, kokamatniekiem, darbarīku izgatavotājiem, kokgriezējiem, loku meistariem, ādas meistariem, pulksteņu izgatavotājiem un juvelieriem.
Mēs esam ziemeļu amatnieku ģilde, kas pielieto mūsu daudzās paaudzēs nodoto amatniecības prasmju mantojumu, lai projektētu un radītu kokapstrādes instrumentus, nažus, ieročus – lokus un zobenus, ādas izstrādājumus, koka traukus un pulksteņus. Mūsu process, mūsu metodes un misija ir saglabāt šīs tradīcijas, prasmes un amatus dzīvus. Šajā augsto tehnoloģiju laikmetā mūsu pašu tradicionālā amatniecība plaukst.
Mēs izmantojam savas rokas, lai radītu lietas, kas dzīvos tālāk, stāstot savu stāstu amatnieku un cilvēku rokās pēc mums. Katra lieta, ko radām, piedzimst ar enerģiju un personību – mīlestību un rūpēm, ko ikdienā izjutīs katrs amatnieks; atskaņa no radīšanas sirdsprieka.

Jauna veida atpūta jebkurā gadalaikā

Ar draugiem, kolēģiem, ģimeni vai mīļoto

Ballīte / Kvests - Koku un Krūmu cīņa

Jebkura veida pasākumiem:
- Ballītei ar draugiem
- Ģimenes pasākumiem
- Saliedēšanās pasākumiem
- Bērnu ballītēm
- Dzimšanas dienām
- Korporatīvajiem pasākumiem
- u.c.

questngo.com

Pārgājiens ar garšu:

Šeit būs darbiņš visai komandai. Mēs visi tiekamies iepriekš nozīmētā vietā, sadalām produktus un inventāru katram dalībniekam. Ceļš var sākties. Pārgājiena maršruts nav pārāk garš, galvenais uzsvars šinī pastaigā būs uz ēdienu.  Piemēram, stundu gara pastaiga pa līkumainām dabas takām, gar jūru, pa meža ceļiem, gar upi, vai jebkuru vietu pēc Jūsu izvēles. Pēc pirmās pastaigas stundas nobāzējamies kādā skaistā vietā, upes malā, jūras kāpā, meža ielokā, plašā pļavā, vai jebkur citur. Liekam lietā inventāru, ko katrs ir cītīgi visu maršruta laiku sargājis. Apvienojot spēkus, salasām malku, kurinām ugunskuru, vāram zupu, cepam dārzeņus ugunī, kūpinām zivis bedrē, grauzdējam siermaizes uz degļa, servējam ēdienu, iedzeram neaizvietojami gardu, mežā gatavotu kapučīno un vēl izcepam saldajā medus kūku.

Pastaigas laikā akcents tiek likts uz komandas saliedēšanu dabīgā un darbīgā veidā caur visu to, kas atrodas ap mums esot pie dabas. Šajā pārgājienā mēs noteikti ēdīsim ārpus klasiskajām piknika vietām un baudīsim skatus, kas sniedzas tālāk par ikdienas takām.

gatavodaba.lv

Mūsu reģionam raksturīgas garšas

Sadarbojoties ar Līgatnes un apkārtnes zemniekiem un izzinot apkārtnes savvaļu, mēs meklējam mūsu reģionam raksturīgas garšas. Veidojot ēdienkarti, īpašu uzmanību pievēršam slow food filozofijai un produktu sezonalitātei, tos pēc iespējas gatavojot no “deguna līdz astei”.

Mūsu atrašanās vieta ļauj izmantot senos Līgatnes smilšakmens pagrabus zemnieku produktu uzglabāšanai, ļauj ēdienkartē izmantot Gaujas nacionālā parka veltes un jau trešo gadu ēdienkartē iekļaut sava dārza un bišu veltes.

Kopā ar Slow food Straupe biedriem pievēršam uzmanību un atjaunojam izzūdošas Latvijai raksturīgas produktu šķirnes (skābie ķirši, Latvijas dzeltenais kālis, Burtnieku ezera zandarts, senās sēklas garšaugiem un dārzeņiem u.c.)

pavarumaja.lv

CEWOOD ir veiksmīgi pārņēmis un turpina attīstīt vairāk kā 50 gadus senas koka ēveļskaidas plātņu (fibrolīta) ražošanas tradīcijas Latvijā. CEWOOD SIA ir 100% Latvijas uzņēmums, pašlaik uzņēmumā strādā vairāk kā 100 darbinieki.

Uzņēmums dibināts 2015. gadā. CEWOOD ir vienīgais ēveļskaidu plātņu ražotājs Baltijas valstīs un viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem pasaulē. Uzņēmuma izvirzītie produkcijas kvalitātes standarti ir ļāvuši veiksmīgi attīstīt CEWOOD produkcijas noieta tirgu daudzās pasaules valstīs.

Uzņēmums pastāvīgi strādā pie ražošanas procesu optimizācijas, jaunu produktu ieviešanas, tirgus izglītošanas. Kopā ar nozares ekspertiem – arhitektiem, interjera dizaineriem, celtniekiem un objektu attīstītājiem tiek veidoti priekšnosacījumi, ar mērķi pilnībā izmantot CEWOOD plātņu unikālās pielietojuma priekšrocības.

http://cewood.lv/lv

Nesolu brīnumus, bet reālus gadus!

 

Esmu tehniskais konsultants koksnes apdarei, rūpējoties par esošajiem sadarbības partneriem – privātpersonām, uzņēmumiem, dizaineriem un arhitektiem piedāvāju labākos koksnes aizsardzības līdzekļus, kurus esmu pārbaudījis vairāk kā 19 gadu garumā Latvijas apstākļos.

https://krasufans.lv/

Parks Tviterī

Ieskaties

Pieslēgties