Jaunumi

  2.oktobrī no plkst. 18:30 Vienkoču parkā notiks gadskārtējā Uguns Nakts. Gaismas un noskaņu vakars, lai vienu īso rudens dienu padarītu ilgāk gaišu. Gaismu mežs, Uguns žonglieri no FireSpirit, Uguns rituāli ar folkloras kopu “Delve”, sadziedāšanās ar folkloras kopu “Lēdurgas putni”, Elektrisko ģitāru skaņas veļu gravā ambientā un psihodēliskā roka stilā, didžeradū un elektroniskās mūzikas improvizācijas projektā “Vakuums”, lāpu darbnīca, loku šaušana, vizināšanās zirga mugurā un citas aktivitātes.

Lai papildinātu Uguns Nakts noskaņu, iesakām līdzi paņemt lāpas, kuras aizdegt, ejot pa parka takām.

Ieejas maksa: 7 eiro pieaugušajiem, 4 eiro skolēniem, pirmsskolas vecuma bērniem bezmaksas
Norēķināties varēs tikai skaidrā naudā.

Pēc valstī noteiktajām prasībām, varēsim ielaist tikai tos apmeklētājus, kuriem ir derīgs Covid19 setrifikāts (būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu). Mainoties likumdošanai, šie noteikumi var mainīties līdz pat pēdējam brīdim.

Par cik mūsu teritorijā var novietot nelielu skaitu automašīnu, lūdzam auto novietot Augšlīgatnes teritorijā tik tālu, cik ar kājām esat gatavi atnākt līdz mums un aiziet atpakaļ, tas atvieglos sastrēguma iespējamību un iespējams, ievērojami ietaupīs Jūsu laiku. Lūgums auto novietot atļautās vietās, izvērtējot ceļa platumu, lai citi autobraucēji tiktu garām un nenovietot pret dzīvojamo māju iebrauktuvēm.

Parks Tviterī

vienkocu_parks RT @ibauere: Šorīt nodomāju, ka ir iemesls justies kā malacītei. Piecēlos pirms sešiem (kāds rīts!!!), izvedu nūjot suni (krietnu gabalu, b…
vienkocu_parks Līdz Uguns Naktij nu jau mazāk kā divas nedēļas. Lai mazāka rinda pie kases, iesakām biļetes iegādāties arī interne… https://t.co/XG5m8H2kBV
vienkocu_parks Vienkoču stropos valda rosība https://t.co/V0ge6uHUeF

Ieskaties

Pieslēgties