Jaunumi

  2.oktobrī no plkst. 18:30 Vienkoču parkā notiks gadskārtējā Uguns Nakts. Gaismas un noskaņu vakars, lai vienu īso rudens dienu padarītu ilgāk gaišu.

Gaismu mežs, Uguns žonglieri no FireSpirit, Uguns rituāli ar folkloras kopu “Delve”, sadziedāšanās ar folkloras kopu “Lēdurgas putni”, Elektrisko ģitāru skaņas veļu gravā ambientā un psihodēliskā roka stilā, didžeradū un elektroniskās mūzikas improvizācijas projektā “Vakuums”, lāpu darbnīca, loku šaušana, vizināšanās zirga mugurā, dabā gatavots ēdiens un citas aktivitātes.

Galvenās aktivitātes no 18:30 - 22:00. Visas aktivitātes, nesteidzīgi staigājot, pašas atradīsies. Svarīgi, nebaidīties ieskatīties arī kādos attālākos Vienkoču parka nostūros, kur kāda gaismiņa spīd.

Lai papildinātu Uguns Nakts noskaņu, iesakām līdzi paņemt lāpas, kuras aizdegt, ejot pa parka takām.

Ieejas maksa* (uz vietas norēķināties varēs tikai skaidrā naudā):
- pieaugušajiem 7 eiro,
- bērniem/jauniešiem no 7 līdz 17 gadiem 4 eiro,
- bērniem līdz 6 gadiem – bez makas.
Biļetes ir pieejamas arī iepriekšpārdošanā bilesuserviss.lv

* Uz pasākuma ieejas maksu netiek attiecinātas atlaides, kas darbojas apmeklējot Vienkoču parku ikdienā. Uzrādot derīgu Līgatnieša privilēģiju karti tās īpašniekam ieejas maksa būs 4 eur; skolēniem 2 eur.

Lai labsajūta būtu pilnvērtīga, apģērbieties laika apstākļiem atbilstoši!

Pasākumu varēs apmeklēt tikai apmeklētāji, kuri varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu, 48 h derīgu testu un visi bērni līdz 12 gadu vecumam. Sertifikātu, arī par negatīvu testa rezultātu, iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Par cik mūsu teritorijā var novietot nelielu skaitu automašīnu, lūdzam auto novietot Augšlīgatnes teritorijā tik tālu, cik ar kājām esat gatavi atnākt līdz mums un aiziet atpakaļ, tas atvieglos sastrēguma iespējamību un iespējams, ievērojami ietaupīs Jūsu laiku. Lūgums auto novietot atļautās vietās, izvērtējot ceļa platumu, lai citi autobraucēji tiktu garām un nenovietot pret dzīvojamo māju iebrauktuvēm.

Parks Tviterī

vienkocu_parks Līdz Uguns Naktij nu jau mazāk kā divas nedēļas. Lai mazāka rinda pie kases, iesakām biļetes iegādāties arī interne… https://t.co/XG5m8H2kBV
vienkocu_parks Vienkoču stropos valda rosība https://t.co/V0ge6uHUeF

Ieskaties

Pieslēgties