Ziemas aktivitātes

Decembrī / janvārī ap Ziemassvētku laiku piedāvājam tematisku darbošanos izgatavojot latvisku telpas rotu - puzuri.

Šie kinētiskie interjera objekti cēlušies no ziemeļeiropas un plašāk pazīstami kā “himmeli” no zviedru un vācu valodas vārda himmel, kas nozīmē debesis. Puzuri transformē negatīvās emocijas, sakārto domas, veido aizsarglauku.

Viena no to tradicionālajām formām ir oktaedrs – 12 kopā savērti mazie salmiņi, kas simboliski veido gadu ar 12 mēnešiem, tādēļ ir vieni no senākajiem ziemas saulgriežu rotājumiem, kas mājokļus rotājuši krietni pirms eglītes.

Aptuvenais darbošanās laiks: 40  min.
Optimālais skaits vienai grupai: 10 personas.
Minimālā darbnīcas cena ir 30 € līdz 10 pers.; par katru nākamo pers. + 3 € no personas.
Darbnīca atrodas Vienkoču parka teritorijā un tāpēc katram tās apmeklētājam būs jāpērk arī ieejas biļete parkā.

Ja vēlies darboties iepriekš piesakies rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa Vienkoču parka informācijas tālruni +371 29329065.

Ziemā katram Vienkoču parka apmeklētājam ir iespēja pamaskoties ar vienkoču budēļu maskām, kas veidotas pēc senlatviešu iecienītākajiem masku tēliem. Šī ir Jūsu iespēja papildināt fotoalbumu ar neparastiem fotoattēliem.

 

maskas 14 Maskas maskas 13

Ziemas sezonā piedāvājam pastaigas ar sniega kurpēm, kas Vienkoču parka apskati padarīs par aizraujošu, aktīvu un atraktīvu piedzīvojumu (piedāvājums ir pieejams, ja ir sasnidzis pietiekami daudz sniega).

 

paltmale ziemaa Sniega-kurpes

Parks Tviterī

Ieskaties

Pieslēgties